WYNIKI XI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Czekoladki dla sąsiadki- inspiracje twórczością Doroty Gellner".

Nasza świetlica wzięła udział w  XI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM dla wychowanków świetlic szkolnych „Czekoladki dla sąsiadki - inspiracje twórczością Doroty Gellner". Konkurs objęty był honorowym patronatem autorki książek, która zachęciła dzieci do twórczego spędzania czasu w świetlicy oraz życzyła im, aby wykonane prace zachwyciły nie tylko jury konkursu, ale wszystkich, którzy będą je podziwiać na wystawie pokonkursowej. Nasza wychowanka Oliwia Wasiak uczennica kl. 2b zajęła II miejsce w kategorii prac plastycznych płaskich, otrzymała dyplom i nagrodę. Pracę przygotowała pod kierunkiem nauczycielki świetlicy p. Małgorzaty Banaś.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

p. Monika Bąk